KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 16043386
nr 1604 3386
Max Goldstein - Mago
(1925-2008), Sverige
5 st. Signerade och daterade, 1980-tal. Teckningar på papper, oramade lösa blad
Max Goldstein - Mago, svensk kostymtecknare och målare född 1925, död 2008.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 mars 2024
kl 20:20:48
11/3 20:14:38
11/3 20:17:19
Max Goldstein - Mago
Läs mer om Max Goldstein - Mago